Müşterilerimiz İçin 2020 Yılı El Rehberi

Değerli Müşterilerimiz,

Teknolojik gelişmeler hayatımızın her alanına etki ediyor. Teknolojik değişim ve gelişim süreci alışkanlıklarımızı, yaşam biçimimizi ve beklentilerimizi tamamen değiştiriyor. Bu yüzden teknolojiye ayak uydurmanın yanı sıra teknolojinin sunmuş olduğu imkanları yönlendirmemiz ve maksimum faydayı sağlamamız önem taşıyor.

Dijital dönüşüm sürecinin en çok etkilediği mesleklerin başında mali müşavirlik mesleği geliyor. Doğal olarak mali müşavirlik mesleğinin sunmuş olduğu hizmetlerde bu dijital dönüşüm sürecinin etki alanında yer alıyor. Dijital dönüşüm süreci başta vergi uygulamaları olmak üzere, sosyal güvenlik ve iş hukukunda etkin bir şekilde uygulama alanı buldu.

Dijital uygulamalarla birlikte vergi, sosyal güvenlik ve iş hukuku alanında sizlere uygulamada yardımcı olması amacıyla “2020 Yılı Müşterilerimizin El Rehberi” isimli çalışmayı hazırlayarak, istifadenize sunduk.

Rehberde, hayatımıza yeni giren uygulamaların yanı sıra mevcut yükümlülüklerimize ve uygulamada ihtiyaç duyacağımız bilgilere yer verdik. Günümüzün en değerli varlığı haline gelen bilgiye kolay ulaşmanızı sağlamayı amaçladık.

Saygılarımızla,

IHY BAĞIMSIZ DENETİM YMM A.Ş.