Ekibimiz

İrfan Hüseyin YILDIZ

Kurucumuz
YMM
Sorumlu Ortak Baş Denetçi
Yönetim Kurulu Başkanı

E-Mail : yildiz@ksiturkey.com

Esma YILDIZ

Genel Müdür
SMMM
Kıdemli Denetçi

E-Mail : esma@ksiturkey.com

Fatma AKMAN

Eski Vergi Dairesi Müdür Yardımcısı
Denetçi

E-Mail : fatma@ksiturkey.com

Murat KAYAOĞLU

SMMM
Denetçi

E-Mail : murat@ksiturkey.com

Sultan KURUM

SMMM
Denetçi Yardımcısı

E-Mail : sultan@ksiturkey.com

Serkan AYDIN

Denetçi Yardımcısı

E-Mail : serkan@ksiturkey.com

Ezgi ÇAKIROĞLU

Denetçi Yardımcısı

E-Mail : ezgi.c@ksiturkey.com

Numan Zeki SOLAK

Denetçi Yardımcısı

E-Mail : numan@ksiturkey.com

Fahri TEKİN

Denetçi Yardımcısı

E-Mail : fahri@ksiturkey.com

Çisel Ezgi DENİZ

Avukat

E-Mail : cisel@ksiturkey.com

İletişim Formu

İşletmelerinize Denetimimizle İtibar Kazandırıyoruz.